Nabídka práce > Data Content Operative

Data Content Operative

Náplň práce

UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego je pracovní agentura a ústav pro vzdělávání, která existuje na trhu práce od roku 1996. Poskytujeme služby z oblasti náboru a výběru zaměstnanců, psychologických testů, vzdělávání a poradenství v oblasti řízení lidských zdrojů. Aktuálně jménem svého Klienta, společnosti s mezinárodním kapitálem, hledáme vhodného:

Lokalita: Praha, referenční číslo: DCP/06/2021

Náplň práce:
- Kvalitativní vkládání dat v souladu s určenými pravidly
- Analýza dat
- Sledování toku dat
- Dohled nad kvalitou sebraných dat
- Zajišťování shodnosti dat
- Řešení chyb v toku dat

Co od Vás očekáváme?:
- Znalost MS Office, zejména Excelu
- Dobrou znalost češtiny a angličtiny slovem a písmem
- Schopnosti pracovat v týmu
- Iniciativu

Nabízíme:
- 25 000 – 30 000 CZK

Zájemce žádáme o dokumenty týkající se nabídky (životopis, motivační dopis) s označením „Nr ref. DC/06)” a souhlasem ze zpracováním údajů na níže uvedený odkaz:

Zajišťujeme důvernost.
Jiné nabídky najdete na www.unikadr.pl

Požadavky

Nabízíme

Informace o pozici

  • Unikadr Biuro Doradztwa Personalnego
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Management,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: Dobrou znalost češtiny a angličtiny slovem a písmem
  • Plat: 25 000-30 000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Praha