Nabídka práce > Řidič senior dopravy

Řidič senior dopravy

Náplň práce

Zajištění přepravy seniorů osobním vozem v rámci dopravní služby Senior doprava v Českém Těšíně.

Požadavky

- Řidičský průkaz sk. B
- Praxe v řízení motorových vozidel minimálně 10 let
- Trestní rejstřík bez zápisu
- Karta řidiče bez zápisu
- Uživatelská znalost PC ( Word, Excel )
- Komunikativnost, flexibilita, ochota pracovat, empatie vůči seniorům

Nabízíme

Jedná se o práci na HPP. Pracovní doba po-pá 7:00 – 15:30. Pracovní smlouva na dobu určitou ( první rok ) + zkušební doba 3 měsíce.
Nabízená hrubá mzda: 18.000,-Kč + prémie.
Nástup: 2. 8. 2021. Zaučení 26. 7. - 30. 7. 2021

Další informace

Strukturovaný životopis zašlete nejpozději do 25. 6. 2021 na e-mail: prace@cckkarvina.cz. K ústnímu pohovoru budou pozváni pouze uchazeči splňující požadavky na pracovní pozici.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo kdykoliv výběrové řízení zrušit a to bez uvedení důvodů.

Informace o pozici

  • Oblastní spolek Českého červeného kříže Karviná
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Plat: 18.000,-Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Český Těšín