Nabídka práce > Operátor CNC stroje (i bez praxe) - až 19 tis./měs.

Operátor CNC stroje (i bez praxe) - až 19 tis./měs.

Náplň práce

• Obrábění dílů na CNC stroji
• Práce na 3 směny od pondělí do pátku
• Zaměstnání na hlavní pracovní poměr
• Místo výkonu práce: MĚSTEC (Nahořany, okres Náchod) – 10 km od Jaroměře, 15 km od Náchoda
• Nástup možný: IHNED

Požadavky

• Ochotu pracovat a bezproblémovou docházku do práce
• Férové jednání
• Praxe není nutná, zaškolíme

Nabízíme

• Měsíční výdělek až 19 000 Kč
• Prémie až 25 % závislé na výkonu zaměstnance
• Příplatek za odpolední směnu 5 Kč/hod, noční 12 Kč/hod
• Ostatní příplatky dle zákona
• Při práci o víkendu příplatek až 500 Kč/směna
• Příspěvek na stravování

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Manuální a dělnické profese, Strojírenství, Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: minimálně základní
  • Plat: 19000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: příspěvek na stravování
  • Vhodné pro: absolventi, muži, ženy
  • Místo pracoviště: Městec (Nahořany - okres Náchod)