Nabídka práce > Montér/ka venkovní stínící techniky - odměna dle výkonu

Montér/ka venkovní stínící techniky - odměna dle výkonu

Náplň práce

Co u nás budeš dělat?
– jezdit ke klientům, zaměřovat zejména venkovní stínění
– komunikovat s klienty
– domlouvat termíny montáže či zaměření
– vyplňovat montážní zprávy, protokoly a předávat je zákazníkovi, resp. vedení
– zaškolovat zákazníky na obsluhu venkovní stínící techniky

Požadavky

Co od tebe požadujeme?
– jsi manuálně zručný
– jsi spolehlivý, zodpovědný a dodržuješ termíny
– baví tě práce rukama
– rád komunikuješ s lidmi
– nevadí ti občas trocha cestování za klienty
– časová flexibilita
– zvládneš naše firemní školení ohledně zaměření a montáže (neboj se, není to nic složitého)
– požadujeme práci s venkovní stínící technikou alespoň 1 rok
– ŘP. skupiny B

Nabízíme

Co ti nabízíme?
– zázemí stabilní a rychle rostoucí společnosti
– obor stabilní v čase (přes pandemii s koronavirem jsme nepropustili žádného zaměstnance – naopak jsme se rozrostli)
– zázemí mladé společnosti se smyslem pro detail a perfekcionismus
– firemní auto
– paušál
– PLAT: individuální, dle výkonu. Položku platu každému nastavíme individuálně dle jeho možností a výkonu.

Místo výkonu: dle potřeby (nejčastěji Moravskoslezský kraj)

Informace o pozici

  • Žaluzieee.cz
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Manuální a dělnické profese,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek