Nabídka práce > Asistentka finančního poradce -administrativa

Asistentka finančního poradce -administrativa

Náplň práce

Administrativní pomoc 2 finančním poradcům v rámci jedné kanceláře. Běžná administrativa, zpracování dokumentů a vkládání do systému, rozesílání nabídek obchodním partnerům, odesílání pošty, atd...

Požadavky

2-3x týdně na cca 4-5h v kanceláři - dle dohody
Dobrá komunikativnost
Uživatelská znalost EXCEL, WORD

Nabízíme

Práci na dohodu, brigádu, nebo ŽL
Odměna 150,-za hodinu práce v kanceláři
Výborný kolektiv

Další informace

V případě zájmu, prosím, zašlete svůj profesní životopis na email, případně volejte na 702055300 p.Král

Informace o pozici

  • AKREA s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Bankovnictví a finanční služby,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: česká jazyk - rodilý mluvčí
  • Plat: 150Kč/hodinu
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Benefity: výborný kolektiv
  • Vhodné pro: studenty(ky), maminky na mateřské
  • Místo pracoviště: Jandova 1, Praha 9