Nabídka práce > Vedoucí finančního odboru

Vedoucí finančního odboru

Náplň práce

Řízení činností a procesů finančního odboru, zabezpečení finančního hospodaření města dle
zákona č.250/2000 Sb. o rozpočtových pravidlech územních rozpočtů, řízení úseku školství a
místních poplatků podle příslušných zákonů.

Požadavky

Kvalifikační předpoklady:
 Vysokoškolské vzdělání v bakalářském nebo magisterském studijním programu, výhodou
zaměření na ekonomiku, finance, účetnictví nebo veřejnou správu.
Další požadavky:
 Znalost rozpočtových pravidel a účetnictví územních samosprávných celků
 Pokročilá znalost práce na PC
 Znalost účetnictví podnikatelských subjektů
 Znalost příslušné legislativy, zásad a organizace veřejné správy
 Manažerské a komunikační schopnosti, organizační a rozhodovací schopnosti
 Praxe ve vedoucí pozici min. 3 roky
 Samostatnost, spolehlivost, pečlivost, solidní vystupování, psychická odolnost
 Řidičské oprávnění skupiny B
 Výhodou zvláštní odborná způsobilost pro výkon příslušných správních činností

Nabízíme

viz výše

Další informace

Uchazeči předloží písemnou přihlášku, která musí obsahovat veškeré náležitosti dle znění výběrového řízení:
Uzávěrka přihlášek je 7. června 2021 ve 12,00 hodin.

Informace o pozici

  • Městský úřad Jilemnice
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Požadované vzdělání:
  • Plat: 24770 - 36470
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: 5 týdnů dovolené, 5 dnů dispoziční volno, stravenky, sociální fond, odměny
  • Místo pracoviště: Městský úřad Jilemnice, Masarykovo nám. 82, Jilemnice