Nabídka práce > Referent majetkové správy

Referent majetkové správy

Náplň práce

Do vaší kompetence bude spadat zajišťování činností vedoucích zejména k zabezpečení oprav, údržby technických prohlídek, měření emisí u vojenské automobilní techniky (zpracování objednávek, kontrola souladu smluvního vztahu s fakturací).
Budete se podílet na organizaci provozu, údržby a oprav včetně kontrolní činnosti uvedené oblasti v ISL - ÚTV (Informačního systému logistiky/ Údržba výzbroje techniky).
Dále budete zpracovávat vybrané procesy v rámci pořízení nemajetkových služeb.

Požadavky

VŠ magisterské, případně bakalářské vzdělání (výhodou je vzdělání technického zaměření),
zkušenost s provozem a opravami motorových vozidel z předchozí pracovní pozice - výhodou,
dobrá znalost práce na PS (MS Office - Word, Excel),
řidičské oprávnění sk. "B" - podmínkou,
pečlivost, samostatnost, spolehlivost a týmovou spolupráci,
trestní bezúhonnost.

Nabízíme

5 týdnů dovolené,
5 dnů indispozičního volna,
závodní stravování,
firemní rekreace,
příspěvky z FKSP 720,- Kč měsíčně (sport, volný čas, kultura),
zvýhodněné půjčky zaměstnancům,
příjemné pracovní prostředí

Další informace

platové zařazení dle nařízení vlády v 11 plat.třídě,
místo výkonu práce: ulice gen. Píky, Praha 6
datum nástupu: 01.06.2021

Informace o pozici

  • Ministerstvo obrany
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Státní zaměstnanci, Technické profese,
  • Požadované vzdělání:
  • Požadované jazyky: Angličtina
  • Plat: 25.000-35.000,-Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: 5 týdnů dovolené, 5 dnů indispozičního volna, závodní stravování, firemní rekreace, příspěvky z FKSP 720,- Kč měsíčně (sport, volný čas, kultura), zvýhodněné půjčky zaměstnancům, platové zařazení dle nařízení vlády v 11 plat.třídě, příjemné pracovní
  • Místo pracoviště: Praha 6