Nabídka práce > Osobní asistent/ka v sociální službě - k seniorům HPP 0,75-1,0

Osobní asistent/ka v sociální službě - k seniorům HPP 0,75-1,0

Náplň práce

Do našeho týmu osobních asistentů, hledáme posilu, další skvělé lidi, kteří budou pomáhat lidem se zdravotním znevýhodněním.

Stručně o nás:

Již 16 let poskytujeme sociální služby osobám se zdravotním
postižením. Hojně se také věnujeme volnočasovým aktivitám pro zdravotně
postižené za vydatného zapojení dobrovolníků. Naším cílem je umožnit lidem i s
těžkým postižením žít doma podle svých představ.

Co vás čeká:

Podpora přidělených klientů služby osobní asistence, (konkrétně se jedná o seniory), pomoc především v oblasti sebeobsluhy (dopomoc s hygienou, stravou, domácností) a trávení volného času (doprovody, procházky, aktivizace)

Požadavky

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

· věk nad 18 let

· dobrou fyzickou a duševní kondici

· spolehlivost a komunikativnost

· trestní bezúhonnost

· základy práce na PC (Internet, MS Office - Word)

Nabízíme

- zaškolení do péče o osoby se zdravotním postižením

· naučíme Vás, jak manipulovat s nepohyblivým člověkem

· supervize/intervize a profesní podporu

· možnost uznání práce jako školní praxe

. nástup možný ihned, případně dle domluvy

· nerovnoměrně rozvrženou pracovní dobu, spolupráce možná i formou kratšího úvazku (HPP 0,75-1,0)

· možnost osobního růstu (zapojení se do dalších aktivit)

· příspěvek na MHD

- Multisport karta

· zprostředkování dalšího vzdělávání v sociální oblasti

Další informace

V případě vašeho zájmu nám zašlete svůj strukturovaný životopis a motivační dopis.

Budeme se těšit na případnou spolupráci.

Informace o pozici

  • Domov pro mne, z.s.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Ostatní, Služby,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 16500 - 22000 Kč/měsíc
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Kounicova 42