Nabídka práce > Ostraha obchodu s potravinami

Ostraha obchodu s potravinami

Náplň práce

Přijmeme strážné na prodejny s potravinami.

Náplní práce pochůzková činnost na prodejně celkový monitoring prodejny a kontrola celého objektu. Jednoduchá administrativní činnost. Spolupráce s personálem prodejny.

12hod směny.
pracovní doba je dle otevírací doby a práce probíhá převážně ve stoje . . .
komunikace se zákazníky, dodržování nastavených směrnic.

Požadavky

Požadujeme spolehlivost, dochvilnost, chuť pracovat.
Dobrý zdravotní stav. Výhodou jsou zkušenosti a praxe v bezpečnostních službách.

Je potřeba mít čistý výpis z rejstříku trestu (VRT) a také průkaz profesní kvalifikace Strážný (certifikát), který si můžete doplnit během zaměstnání (v rozmezí 14ti dnů, rádi s tím pomůžeme).

Nabízíme

Mzda od 100,-/ hod.

Individuální plánování směn po domluvě s nadřízeným. Práce v civilu/uniformě. Odměny za záchyty.

Informace o pozici

  • WORKSTUDIO s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Ostraha a bezpečnost,
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Místo pracoviště: Praha 5