Nabídka práce > Realizace a údržba zahrad Plzeň

Realizace a údržba zahrad Plzeň

Náplň práce

Hledáme další posilu do týmu. Možnost trvalé sezónní práce od jara do podzimu na živnostenský list.
Máš rád rozmanitou práci venku a pozitivní vztah k přírodě? Výborně!

Připoj se k nám a pojď se společně s námi starat o stávající zahrady a realizovat nové. Chceme, abys s pracemi na zahradě měl bohaté zkušenosti a tato práce Tě bavila, rozvíjela a zároveň byla Tvým koníčkem.

Čeká tě:
Sekání hezky udržovaných trávníků, ale i neudržovaných ploch, stříhání živých plotů, řez ovocných stromů, výsadba rostlin a stromů, udržování záhonů, realizace zahrad na klíč, instalace zavlažovacích systémů a mnoho dalšího…

Požadavky

Pokud máš s těmito pracemi zkušenosti (NUTNÉ !!) a zajímáš se o zahrady, zašli nám svůj životopis s fotografií a my se Ti ozveme.

Hledáme i někoho na jednorázové výpomoci například při sázení rostlin.

Nabízíme

Odměnu brigádně od 130 Kč/hod na OSVČ až 220 Kč/hod. Prémie za skvěle a rychle odvedenou práci

Informace o pozici

  • Chalupy-servis
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Manuální a dělnické profese, Služby,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: Od 27 000
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Benefity: Slevy na zahradnický sortiment, práce na čerstvém vzduchu
  • Vhodné pro: Absolventy, zahradniky, zahradní nadšence, manuálně a fyzicky zdatné jedince
  • Místo pracoviště: Plzeňský kraj