Nabídka práce > Řidič C + E na trasy ČR – UK, (NL, B, F)….. FRIGO

Řidič C + E na trasy ČR – UK, (NL, B, F)….. FRIGO

Náplň práce

Záleží nám na kvalitě služeb, které poskytujeme. V autodopravě je klíčovým faktorem kvality ŘIDIČ. Proto máme trvale zájem o nové kolegy, pro které je samozřejmostí, že se zodpovědně starají o svěřenou techniku i náklad, jezdí ohleduplně a včas a spolehlivě plní pracovní úkoly.

Požadavky

• řidičský průkaz skupiny C+E
• platný profesní průkaz, digitální kartu do tachografu
• prokazatelnou praxi v MKD
• dopravně psychologické vyšetření
• čistý trestní rejstřík
• časovou flexibilitu
• základní jazykové znalosti angličtiny
• samostatnost a spolehlivost

Nabízíme

• fungující zázemí stabilní společnosti
• dostatek kvalitní práce bez prostojů, týdenní trunusy
• nový vozový park vybavený moderními technologiemi
• odpovídající finanční ohodnocení + výkonnostní příplatky a bonusy
• celkové příjmy se pohybují 50.000 - 60.000,- Kč
• pravidelná výplata a dodržování všech zákonných nařízení je pro nás samozřejmostí
• průběžné zvyšování kvalifikace, školení, ekonomika jízdy
• osobní přístup, práce v mladém kolektivu

Informace o pozici

  • EUROFRIGO LOGISTICS s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: základní angličtina
  • Plat: 50000-60000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek