Nabídka práce > Výrobní dělník - náborový příspěvek 20.000,-

Výrobní dělník - náborový příspěvek 20.000,-

Náplň práce

- Manuální práce na výrobní lince
- Kontrola a kompletace plastových interiérových dílů do aut
- Vhodné pro ženy i muže

Požadavky

- Manuální zručnost a chuť pracovat
- Ochota pracovat na směny , třísměnný režim
- Spolehlivost, zodpovědný přístup k práci a flexibilita
- Praxe není podmínkou - zaučíme

Nabízíme

• Zajímavé finanční ohodnocení
• Měsíční prémie
•Čtvrtletní bonus
• 13. plat
• Motivační programy
• Systém zaměstnaneckých benefitů Multisort karta, Benedfit plus
• Příspěvek na stravování
• 5 týdnů dovolené
• Vánoční poukaz
• Příspěvek na dopravu od smluvního dopravce
• Odměny při životním, pracovním výročí a při narození dítěte
výročí a při narození dítěte

Informace o pozici

  • GRUPO ANTOLIN TURNOV s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 23000,- až 26.000,-
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: onusy/prémie, příspěvek na dopravu, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, kafetérie, 13. plat, možnost si napracovat hodiny
  • Vhodné pro: ženy i může
  • Místo pracoviště: Průmyslová 3000, Turnov 511 01