Nabídka práce > dělník - kovoobrábění

dělník - kovoobrábění

Náplň práce

Jsme menší rodinná firma zabývající se kovoobráběním 10 km od Opavy v Kamenci. Aktuálně hledáme spolupracovníky ke fréze (pouze jednoduché hrubé frézování), do kalírny, lakovny (pouze namáčení dílů - vodou ředitelné barvy) a k jednoduchému obroušení dílů.

Požadavky

dobrou pracovní morálku
samostatnost
spolehlivost
zodpovědnost
manuální zručnost

Nabízíme

možnost výdělku od 23 000 Kč – 35 000 Kč
zaškolení - nevyžadujeme předchozí zkušenost, rádi Vás zcela zaučíme pro všechny pozice
2 směnný provoz (v případě kalírny 3 směnný)
možnost přesčasů
přátelský kolektiv

Další informace

V případě zájmu prosím volejte na č. 777 721 299

Informace o pozici

  • Iva Vondráčková
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Manuální a dělnické profese,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 23 000 - 35 000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Vhodné pro: osoby bez praxe - rádi Vás zcela zaučíme
  • Místo pracoviště: Kamenec 55/ Holasovice