Nabídka práce > Výroba a montáž saun

Výroba a montáž saun

Náplň práce

Firma Sauny Tlamka v obci Buková hledá nové zaměstnance. Jedná se o zakázkovou výrobu saun v malém kolektivu s následnou montáží po celé České republice. Hledáme zodpovědné lidi s kladným přístupem k práci, kteří zvládnou plnit úkoly podle zadání a po zaškolení budou schopni samostatně pracovat.

Pokud hledáte zaměstnání a zaujala vás tato nabídka, neváhejte se ozvat na 608764401. Po domluvě se můžete přijet podívat, jak to u nás funguje a práci si vyzkoušet. Děkujeme za váš zájem.

Požadavky

- aktivní přístup k práci
- příjemné vystupování
- řidičský průkaz skupiny B výhodou (řízení malých dodávek)

Nabízíme

- zajímavou práci v jednosměnném provozu na plný úvazek
- platové ohodnocení 28 – 30 000 Kč hrubého (po zaškolení)
- nástup možný ihned
- příspěvek na cestu do zaměstnání
- při montážích zaplacené diety a ubytování v pensionech (montáže jsou většinou na 2 dny)

Informace o pozici

  • Sauny Tlamka
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 28000 - 30000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Buková