Nabídka práce > Asistentka - náborarka

Asistentka - náborarka

Náplň práce

Práce zahrnuje online nábor uchazečů o práci v Německu a Nizozemsku,
Je na vaší zodpovědnosti najít prostřednictvím internetu, facebooku, místních reklam , odpovídajících zaměstnanců.

* Pracovní doba :

Flexibilní

Od úterý do soboty

– 7:00 – 16:00

Požadavky

Očekáváme: mladýho a ochotnýho člověka pro nové výzvy.

Nabízíme

* školení z našeho systému,
* Příjem minimálně 2 000 €,
* Dlouhodobá spolupráce,
* Prace částečně virtuálna,
* Služební cesty proplacené společností,

Další informace

Uchazeč bude povinen se zaregistrovat na našem webu a poskytnout veškeré údaje, fotografie a životopis.

Informace o pozici

  • job-partners.eu
  • Zahraničí
  • Obor: Personalistika a HR,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 2000 EUR
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: ano
  • Místo pracoviště: Praha - Rotterdam