Nabídka práce > HR Manažer, 60 000 Kč

HR Manažer, 60 000 Kč

Náplň práce

Hledáme zkušeného a motivovaného HR MANAŽERA!

Převezmete zodpovědnost za vedení celého HR oddělení a s tím spojenou veškerou agendu. Ve Vaší kompetenci bude nastavení HR politiky a procesů společnosti. Povedete menší HR tým, který je zodpovědný za odborné poradenství zaměstnancům, komunikaci se mzdovou účtárnou, spolupráci s personálními agenturami, oblast vzdělávání zaměstnanců a reporting řediteli společnosti.

Požadavky

* SŠ/VŠ vzdělání
* praxe na obdobné pozici min.4 roky
* zkušenost s vedením menšího týmu
* výborná znalost pracovně-právní problematiky
* komunikativní úroveň AJ
* schopnost samostatného rozhodování
* drive
* přirozená autorita

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Gastronomie a pohostinství,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * pružná pracovní doba * 23 dnů dovolené * pololetní bonusy * stravenky * penzijní připojištění * odměna za odpracované roky
  • Místo pracoviště: Bruntál