Nabídka práce > Senior Recruiter | interní nábor | AJ

Senior Recruiter | interní nábor | AJ

Náplň práce

Jsi zapálený recruiter, každou novou pozici bereš jako výzvu a tak trochu i osobní challenge? Máš profi angličtinu? Tak v tom případě ti můžeme nabídnout pozici interního recruitera ve výrobní společnosti!

Co od pozice očekávat?

* budeš mít zodpovědnost za celý náborový proces (od vyhledání kandidáta až po představení nabídky)
* bude na tobě získávat kandidáty pomocí různých strategií a komunikačních kanálů
* povedeš pohovory s kandidáty, prezentace a představení pracovních pozic
* na starosti budeš mít převážně takzvané white-collar pozice, nábor bude i napříč Evropou
* angličtinu využiješ opravdu často, tvým nadřízeným bude native speaker

Jdeš do toho? :)

Požadavky

Co je must have na pozici a co bude plus?

* zkušenosti s náborem různorodých pozic jsou podmínkou, ideálně zkušenosti s náborem do prostředí výrobních firem a automotive
* bez vysoké úrovně angličtiny se opravdu neobejdeš, využití bude jak při pohovorech s kandidáty, tak i s nadřízenými
* znalost různých komunikačních kanálů, inzerce, přímého oslovení a vyhledávání kandidátů je taky nutností
* a když tě tohle všechno bude navíc ještě pořádně bavit, bude to opravdu super! :)

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Gastronomie a pohostinství,
  • Plat: Od 60000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * fixní a velmi zajímavé mzdové ohodnocení * 5 týdnů dovolené * 5 sick days * příspěvek na stravování * systém dalších benefitů
  • Místo pracoviště: Kuřim