Nabídka práce > Učitel/ka 1. stupně

Učitel/ka 1. stupně

Náplň práce

Zajímáte se o inovativní vzdělávání a práci s dětmi? Těší Vás sebevzdělávání a jste otevřeni novým věcem?

Nabízíme práci v přátelském a podporujícím týmu.

Hledáme inspirativní/ho kolegu/kolegyni na 1. stupeň

Požadavky

Uvítáme:

Pedagogické vzdělání pro 1. stupeň

Upřímný vztah dětem, založený na vzájemné úctě a respektu

Otevřenost novým věcem a chuť se dále rozvíjet

Týmového ducha

Spolehlivost, zodpovědnost a loajalitu

Zvídavost, optimismus a trpělivost

Nabízíme

Nabízíme:

Smysluplnou práci v inovativní škole - učení je založeno na kritickém myšlení, efektivní komunikaci a svobodě.

Otevřenost, spolupráci, podporu kolegů i vedení školy - spolupracujeme, učíme se od sebe, inspirujeme se vzájemně. Pravidelně sdílíme, co se daří, případně i jak řešit to, co se nepovedlo. Získáte také podporu zavádějícího učitele.

Prostor pro seberealizaci a kreativitu - pokud jsou nápady v souladu s našimi hodnotami, velmi rádi je podpoříme.

Podpoříme Vás v dalším profesním i osobním rozvoji a vzdělávání.

Informace o pozici

  • Základní škola Na Pohodu
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Vzdělávání, věda a vývoj,
  • Požadované vzdělání:
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Hodonín