Nabídka práce > Účastník na experimentu hry. Výhra až 1000,- online přihlášení.

Účastník na experimentu hry. Výhra až 1000,- online přihlášení.

Náplň práce

Potřebujeme účastníky na jednoduchém experimentu, který zvládnete udělat z pohodlí domova online. Potřebujete se jen přihlásit v 13:00 nebo 15:00, pokud chcete hrát jen Vy sám/a. Pokud k sobě seženete 3 kamarády/rodinu, můžete hrát hru spolu kdykoliv. Peníze dostanou všichni, kteří vyplní na konci hry email.
Experiment pořádá Západočeská univerzita v Plzni, obor sociologie.
Hra Vám zabere kolem 20 minut.
Online link na hru: http://207.154.245.100/pgg/

Požadavky

Skupiny kamarádů po čtyřech nebo jednotlivce.

Nabízíme

Hlavní výhry za umístění: 1. místo- 1000 Kč
2. místo- 900 Kč
3. místo- 800 Kč
4. místo- 700 Kč
5. místo- 600 Kč
6. místo- 500 Kč
7. místo- 450 Kč
8.-9. místo- 400 Kč
10. místo- 350 Kč
11.-13. místo- 300 Kč
14. místo- 250 Kč
15.-19. místo- 200 Kč
20.-21. místo- 150 Kč
22.-27. místo- 100 Kč
atd.
Počet lidí je omezený.

Další informace

Pro více informací navštivte událost na facebooku: " Zahrajte si hru! Studentský experiment v podobě jednoduché hry ", https://www.facebook.com/events/757695504928471/

Informace o pozici

  • student
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Ostatní,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 1000- 100 za úkol
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Vhodné pro: Všechny
  • Místo pracoviště: Kdekoliv