Nabídka práce > Paznehtář - profesionální ošetřování paznehtů na HPP pro práci v ČR a výhledově i v zahraničí

Paznehtář - profesionální ošetřování paznehtů na HPP pro práci v ČR a výhledově i v zahraničí

Náplň práce

Ošetřování paznehtů dojných a mastných stád
Reporting
Údržba strojů a zařízení

Požadavky

PROFIL KANDIDÁTA:
- Nadšení pro věc – chuť se učit.
- Zodpovědnost vůči zvířatům a kolegům.
- Fyzickou a psychickou odolnost.
- Řidičský průkaz B – ideálně i E (zajistíme).
- Ochotu cestovat (ubytování zajišťujeme).

Nabízíme

Training program komplexního zaškolení pod vedením našich zkušených kolegů. Po ukončení training programu možnost certifikační zkoušky zakončené získáním profesní kvalifikace PAZNEHTÁŘ s celoevropskou platností.
- Profesionální pravidelné doškolování ve spolupráci s veterinárním lékařem.
- Práci s nejmodernějším vybavením. Například s vlastní hydraulickou klecí BoviLab 1.0 vyráběnou v rámci naší strojírenské divize.
- Seznámíte se s novými pracovními postupy ošetřování paznehtů, následné léčby a preventivními opatřeními – jsme tvůrci vlastního systému.
- Využíváme elektronickou databázi Hoofmanager, která vznikla v rámci naší softwarové divize.
- Stáže v zahraničí u našich kolegů v Dánsku, Anglii, Německu, USA a Kanadě.
- Pravidelnou práci v terénu (pondělí–pátek), víkendy a svátky volno.
- Fixní plat + bonusy za výkony.
- Dovolená dle zákona.
- Pojištění odpovědnosti za škodu.

Další informace

Více informací o nás naleznete na:
- www.farmsystem.cz
- https://www.facebook.com/farmsystem.cz

Informace o pozici

  • FARMCZSYSTEM, s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Zemědělství, lesnictví, ekologie,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: od 25 000 základ + bonusy
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: telefon, pracovní pomůcky
  • Vhodné pro: absolventy středních škol
  • Místo pracoviště: ČR