Nabídka práce > Kurýr na rozvod jídla Brno

Kurýr na rozvod jídla Brno

Náplň práce

Staňte se naším kurýrem - rozvážejte jídlo a radost!
Nabízíme flexibilní pracovní dobu, nadstandardní ohodnocení i finanční bonusy!

Požadavky

Příjemné vystupování
Chuť pracovat
Potravinářský průkaz (pokud ho nevlastníte, rádi Vám pomůžeme s jeho vyřízením)
Vlastní auto, skútr, motorku či kolo anebo Vám zapůjčíme naše auto
Chytrý telefon s internetem

Nabízíme

150 Kč - 300 Kč za hodinu
Týdenní i měsíční soutěže o bonusy až 5 000 Kč
Bonusové finanční ohodnocení aktivních kurýrů
Týdenní výplata v hotovosti
Průměrný měsíční příjem při standardní pracovní době 45 000 Kč
Flexibilní pracovní dobu - pracujete kdykoliv chcete
Práci na DPP nebo IČO - podle Vašich preferencí
Nulové vstupní poplatky

Další informace

V případě zájmu nás kontaktujte emailem rozvozyjidla@gmail.com nebo telefonicky 608 090 822.

Informace o pozici

  • fadamek s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Gastronomie a pohostinství, Logistika a doprava, Ostatní, Služby,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 45000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Brno