Nabídka práce > Manažer/ka sportcentra

Manažer/ka sportcentra

Náplň práce

- Plná odpovědnost za zajištění bezproblémového chodu a naplněnosti sportovního centra
- Plánování a organizační zajištění sportovních kurzů a akcí
- Práce s rezervačním systémem Bizzy a pokladním systémem ALTO
- Řešení požadavků klientů od zařizování sportovních permanentek po uspořádání firemních akcí
- Základní účetnictví v programu Pohoda a příprava podkladů pro účetní
- Komunikace s klienty, dodavateli a úřady státní správy
- Technická správa kurtů i kavárny – pravidelná údržba, řešení havarijních stavů…
- Vedení týmu trenérů

Požadavky

- VŠ, SŠ vzdělání s maturitou v případě delší samostatné praxe na odpovídající pozici
- Kladný vztah ke sportu, zejména k badmintonu
- Pokročilá znalost práce na PC
- Zkušenost s vedením lidí a s komunikací s klienty
- Praxe na obdobné manažerské pozici
- Základní znalost účetnictví a firemní administrativy
- Schopnost pracovat s vysokým nasazením a být odolný vůči stresu
- Zodpovědnost a pečlivost
- AJ na komunikativní úrovni
- Technická znalost a zručnost

Nabízíme

- Přátelský pracovní kolektiv
- Zajímavé finanční ohodnocení
- Flexibilní pracovní doba
- Plný úvazek
- Mimořádné odměny
- Zvýhodněné sportování a stravování
- Skvělá dostupnost – blízko metra Skalka či podzemní parkování přímo v budově

Další informace

Moderní badmintonové centrum s 13 kurty, kavárnou a bezvadnou partou lidí hledá schopného manažera celého centra, který si troufne budovat komunitu badmintonového centra a podílet se na řízení a školení kolektivu trenérů. Takového, který bude v jednu chvíli řešit důležitá manažerská rozhodnutí, komunikovat s účetní a obchodními partnery a zároveň si udělá čas na přátelský pokec s klienty. Takového, který se nezalekne prvního problému a je schopný samostatně nacházet řešení. Takového, který dokáže v práci zůstat déle, když je třeba. Zkrátka někoho, koho bude bavit řešit mnoho věcí současně, plánovat si práci dle potřeb a dokáže ocenit velkou míru svobody a samostatnosti.

V případě zájmu Vás poprosíme o zaslání profesního životopisu a motivačního dopisu. Budeme se těšit!

Informace o pozici

  • Badminton Arena Skalka SE
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Administrativa, Management, Služby,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek