Nabídka práce > OPERÁTOR/KA KUŘIM - VHODNÉ PRO ID

OPERÁTOR/KA KUŘIM - VHODNÉ PRO ID

Náplň práce

Ruční kompletace drobného zboží, reklamních produktů, dílů do automobilů lepení, štítkování, balení výrobků práce především v sedě

Požadavky

Ochotu pracovat - manuální zručnost, přesnost - spolehlivost a zodpovědnost
Pouze ID

Nabízíme

Nabízíme - zázemí a stabilitu společnosti - odpovídající finanční ohodnocení - hlavní pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení - možnost úpravy pracovní doby dle domluvy (min. 4 hodiny) - vstupní zaškolení - nástup možný ihned nebo dle dohody - místo výkonu práce - pobočka Blanenská 355, 664 34 Kuřim (blízko Brna)
Mzda: 90 - 105 Kč/
Počet míst: 5
Úvazek: Zkrácený
Vhodné i pro: OZP
Min. vzdělání: Základní

Informace o pozici

  • Chráněná dílna ToZařídíme s.r.o
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro: ID
  • Místo pracoviště: Kuřim