Nabídka práce > Praxe pro studenty VŠ

Praxe pro studenty VŠ

Náplň práce

Dobrý den,

do našeho mezinárodního projektu HBC vybíráme vysokoškolské studenty na částečný úvazek a praxi. Náplň práce zahrnuje výpomoc při zpracování projektů, analýzu finančního trhu, komunikaci s klienty, manažery, organizace týdne a práce na PC.
V případě zájmu zašlete životopis na uvedený email.

Požadavky

Studium VŠ nebo VŠ titul, mateřský jazyk čeština, znalost anglického jazyka (mírně pokročilý), schopnost učit se novým věcem, komunikativnost, cílevědomost, práce v Microsoft Office.

Nabízíme

Flexibilní pracovní dobu, možnost práce on-line, možnost dlouhodobé spolupráce i kariérního růstu. Praxe se zaměřuje dále i na osobnostní rozvoj, rozvoj komunikačních dovedností, kritického myšlení a leadership - manažerské praxe.

Informace o pozici

  • Martina Tománková
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby,
  • Požadované vzdělání:
  • Požadované jazyky: Mateřský jazyk čeština, komunikativně angličtina
  • Typ pracovního poměru: Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro: studenty vš