Nabídka práce > PROJEKTANT

PROJEKTANT

Náplň práce

Kancelář v Brně hledá parťáka/parťačku projektanta/projektantku do svého týmu, který/á se naplno zapojí do práce na zajímavých projektech.

Požadavky

• VŠ vzdělání v oboru stavebnictví
• praxe v oboru min. 2 roky podmínkou, k zaučení není moc prostoru, budeme rádi, když přijdeš a naplno se zapojíš do procesu
• znalost AutoCADU
• zájem o práci v oboru, i my se od Tebe rádi přiučíme něčemu novému
• řidičský průkaz skupiny B
• schopnost komunikace s klientem a celým týmem
• férový přístup a odpovědnost k zadané práci

Nabízíme

• spolupráci na zajímavých projektech, kde využiješ nebo si zdokonalíš své dovednosti a znalosti při řízení projektů, koordinaci profesí, jednání s investorem, autorský dozor na stavbě
• volnou/pružnou pracovní dobu
• přátelský kolektiv šikovných lidí
• firemní telefon
• nastoupit můžeš ihned, ale pokud budeš ten/ta kterého hledáme, rádi si na Tebe počkáme
• firemní akce
• káva k práci kdykoliv na ní dostaneš chuť

Informace o pozici

  • Fandament Architects s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Ostatní,
  • Požadované vzdělání:
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Místo pracoviště: Brno - Maloměřice