Nabídka práce > Kuchař/ka

Kuchař/ka

Náplň práce

Do našeho týmu hledáme dalšího člena kuchyně. Jsme pražská firma specializující se na rozvoz jídla a v naší kuchyní připravujeme především pizzu (americký styl) a saláty. Do budoucna se chystáme pravděpodobně koncept dále rozšiřovat.
Hledáme šikovného rychlého kuchaře, který se nebojí práce a chtěl by táhnout s námi za jeden provaz.

Co tě na této pozici čeká:
- Příprava a pečení americké pizzy, příprava salátů, sadwichů. Pokud s tím nemáš moc zkušeností, ale pohání tě vášeň k vaření, rádi tě zaškolíme
- Směny krátký-dlouhý týden a po dohodě, 9:00 – 23:00
- Možnost podílet se na vytváření nových menu a konceptů. Každý nápad a inovace vítána.

Co ti můžeme nabídnout my:
- Pracovní jistotu s dlouhodobým úvazkem (po celou dobu korona krize jsme stále v provozu :) )
- Platové ohodnocení 1700,-/směnu
- Firemní stravování
- Smlouva na IČ nebo HPP
- Možnost kariérního růstu při rozšiřování dalších poboček
- Fajn přátelský kolektiv
- Nástup - ihned

Pokud si myslíš, že bys mohl být ten, koho hledáme, pošli svůj životopis s fotkou na bordovska.daniela@myfoodplace.com.

Najdeš nás na Praze 4 –Krč.
www.myfoodplace.cz

Těšíme se na tebe, tým MyFoodPlace

Informace o pozici

  • MyFoodPlace new brands s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Gastronomie a pohostinství,
  • Plat: 25500
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Praha - Krč