Nabídka práce > Montážní dělník (Lipovka/Rychnov nad Kněžnou): od 21 tisíc/měsíc

Montážní dělník (Lipovka/Rychnov nad Kněžnou): od 21 tisíc/měsíc

Náplň práce

* Montáž sedaček do automobilů
* obsluha stojů
* kontrola

Požadavky

* min. ZŠ vzdělání
* pečlivost, samostatnost, zodpovědnost
* ochota pracovat na 3 směny
* dobrá pracovní morálka
* práce vhodná pro muže i ženy

Nabízíme

* mzda od 21 000,-Kč/měsíc, navyšování dle odpracovaných let a zkušeností - až 32 000 Kč/měsíc

* Práce na 3 směny ( 6-14, 14 - 22, 22 - 6 )
* základní mzda 105 Kč/hod
* příplatek za přesčas o víkendu 50 % z průměrného výdělku
* další zákonné příplatky
* odměna za práci v tzv. 18 směnném režimu 2 000 Kč/měsíc
* příspěvek na dopravu 1 000 Kč/měsíc
* výkonnostní prémie až 3 500,-Kč/měsíc
* 13. plat
* příspěvek na stravování (oběd pro zaměstnance za 20 Kč)
* 5 týdnů dovolené
* nástup možný IHNED!
* stabilní práce na hlavní pracovní poměr
* MÍSTO VÝKONU PRÁCE: LIPOVKA (okr. Rychnov nad Kněžnou)

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: min. ZŠ
  • Plat: od 21 000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: 5 týdnů dovolené, prémie, příspěvek na dopravu
  • Vhodné pro: absolventi, muži, ženy
  • Místo pracoviště: Lipovka (Rychnov nad Kněžnou)