Nabídka práce > Obsluha food trucku

Obsluha food trucku

Náplň práce

Přijmeme obsluhu food trucku (kavárny) v Praze Průhonicích.
Náplň práce - provoz food trucku, příprava kávy, prodej zboží, obsluha a úklid okolí. Prodejna má malou zahrádku se 4 místy k sezení.
Částečná znalost gastro provozu podmínkou (příprava kávy atd.).
Smlouva na DPP.
Sezonní provoz - květen až listopad, směny krátký/dlouhý týden nebo podle domluvy, v čase 10.00 - 20.00.
Dobrá dostupnost MHD.
V případě zájmu životopisy posílejte na kavarnazahrada@email.cz, nebo volejte na 777827333

Požadavky

Nabízíme

Informace o pozici

  • Kavárna Zahrada
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Gastronomie a pohostinství,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Místo pracoviště: Průhonice