Nabídka práce > Květinář/Florista

Květinář/Florista

Náplň práce

Vazba květin/kytic, příprava výstavky před prodejnou a její poklizení, příjem zboží a jeho čištění pro následný prodej, udržování čisté prodejny, příjem objednávek, zakládání dokumentů, práce s pokladnou.

Požadavky

Nutný zájem o obor, učit se novému, nebát se experimentovat, vlastní nápady se cení.
Praxe minimálně jeden rok v oboru vazba květin, pořádkumilnost, spolehlivost a dochvilnost, umět si plánovat práci a také ji vidět.
Ochota, úsměv během celého dne je pro nás základ úspěchu.
Předpokladem je dobrý zdravotní stav a fyzická zdatnost (manipulace s vázami).
K nahlédnutí naší práce možno použít Instagram : Royalflowers_prague

Nabízíme

Nabízíme práci v menším designovém studiu, které slouží převážně k vazbě kytic. Což také tvoří 90% denní náplně.
Každý zákazník je u nás hoden našeho 100% servisu, ať již půjde o zámožného bankéře, nebo babičku s dvacetikorunou v kapse.
Prodejna je vybavena moderním pokladním systémem, tiskárnou, privátní lednicí, pressovarem, wifi, klimatizací, wc.
V okolí mnoho partnerských prodejen jídla/kávy, tiskárna, cca 100m je prodejna Lidl, 60m prodejna Žabka.
V blízkosti zastávka Husinecká a nám. Winstona Churchilla.
Otevírací doba prodejny je pouze Po - Pá, od 8 do 20 hodin. Víkendy pouze výjímečně, nebo na objednání.
Během dne je prostor pro vlastní učení, případně věnování vlastním věcem pokud je vše hotovo, nebo pokud není na prodejně zákazník. Vhodné pro studenty.
Směny možné řešit individuálně, minimálně však odpracovat alespoň 10 dní/směn.

Informace o pozici

  • Royal Flowers
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Kultura a umění, Manuální a dělnické profese, Obchod a prodej, Služby, Zemědělství, lesnictví, ekologie,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: Angličtina výhodou
  • Plat: od 100,- / hod.
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Benefity: sleva na produkty
  • Místo pracoviště: Seifertova 2, Praha 3, 130 00