Nabídka práce > Pracovní asistent, hrubá mzda 11.500 CZK/měsíčně

Pracovní asistent, hrubá mzda 11.500 CZK/měsíčně

Náplň práce

Láká vás kreativní práce s lidmi? Přidejte se k našemu týmu v rámci projektu na pomoc osobám s duševním onemocněním při návratu na pracovní trh.

Požadavky

- požadujeme minimálně SŠ vzdělání, kurz pracovního asistenta výhodou.

Nabízíme

- vedení tréninkových pracovních míst ve Vrbně pod Pradědem (šicí a rukodělná dílna nebo venkovní práce).
- náplní bude podpora pracovních návyků klientů, nastavení pracovního režimu a pomoc při zlepšování základních pracovních dovedností, tvorba pracovního plánu a vyhodnocení.
- na poloviční úvazek, duben 2021 - říjen 2022.

Další informace

Napište nám a rádi vám poskytneme více informací.

ZAHRADA 2000 z.s.
Na Mýtince 32, 79001 Jeseník, Česko
IČ: 64988309
www.zahrada2000.cz
www.socialnipodnik.zahrada2000.cz
www.eshop.zahrada2000.cz

Informace o pozici

  • ZAHRADA 2000 z. s.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Služby,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Český
  • Plat: 11500
  • Typ pracovního poměru: Zkrácený úvazek
  • Místo pracoviště: Vrbno pod Pradědem