Nabídka práce > Zubní instrumentářka / sestra

Zubní instrumentářka / sestra

Náplň práce

Jste zdravotní sestra a chcete pracovat v příjemném prostředí, klidné atmosféře, mladém kolektivu a dostávat stabilní plat? Pojďte pracovat k nám! Hledáme zdravotní sestru nebo zubní instrumentářku do naší soukromé stomatologické ordinace v Mostě.

Nabízíme : stabilní zajímavou práci v příjemném prostředí, vstřícnost, mladý kolektiv, zajímavé finanční ohodnocení, sleva na nadstandardní stomatologickou péči, obědy a další bonusy.

Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání v oboru Zdravotní/Všeobecná sestra nebo kurz Zubní instrumentář/ka, zájem o práci, zodpovědnost, spolehlivost, příjemné vystupování, praxe výhodou. Pro bližší info nás kontaktujte na mddr.korman@gmail.com nebo telefonicky na čísle 723 801 300.

Přejeme hezký den a těšíme se na vás!

Informace o pozici

  • Soukromá zubní ordinace Most
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Zdravotnictví a farmacie,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 20 000+
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Most