Nabídka práce > SPECIALISTA PRODEJNÍ LINKY

SPECIALISTA PRODEJNÍ LINKY

Náplň práce

Jak bude vypadat Tvůj den?
- budeš telefonicky kontaktovat naše stávající klienty a nabízet jim naše produkty (nejedná se o volání studených kontaktů)
- poskytovat klientům produktové poradenství, informace o novinkách a aktuálních kampaních
- pravidelně se budeš rozvíjet a vzdělávat
- pracovní doba je od pondělí do pátku – víkendy jsou vždycky volné

Požadavky

Co by Ti nemělo chybět?
- SŠ vzdělání s maturitou
- Čistý trestní rejstřík
- Ochotu učit se novým věcem
- Jsi týmový hráč s orientací na výsledek

Nabízíme

Co Tě u nás určitě potěší?
- Získáš komplexní úvodní zaškolení
- Budeš pracovat v krásných prostorech nové administrativní budovy na metru vč. obrovské terasy s výhledem na celou Prahu
- Každý den si můžeš dát kávu a bublinkové vody, co hrdlo ráčí a každé druhé pondělí hromadu ovoce
- Získáš šanci profesně růst v mezinárodní firmě

Jaké další benefity Ti přidáme?
5 týdnů dovolené na dokonalý odpočinek
2 dny zdravotního volna, abys nemusel/-a ukrajovat ze zasloužené dovolené
Náborový příspěvek 5.000 po zkušební době
Stravenky v hodnotě 137 Kč/den
Multisport kartu
Možnost 2 dnů home office každý týden
Narozeninový voucher

Informace o pozici

  • Zaplo finance s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: český jazyk
  • Plat: 30-45 000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: 5 týdnů dovolené, 2 dny zdravotního volna, stravenky v hodnotě 137 Kč, multisport karta, provize z prodeje, home office, dárkový poukaz k narozeninám,náborový příspěvek
  • Místo pracoviště: Praha 4 Nusle