Nabídka práce > Popisování produktů e-shopu OdKarla.cz

Popisování produktů e-shopu OdKarla.cz

Náplň práce

Hledám více lidí, kteří by mi pomohli s popisováním produktů, které vystavím na svém e-shopu s bazarovým zbožím OdKarla.cz

Požadavky

- bezchybná znalost psané češtiny
- pečlivost
- schopnost alespoň základní práce s PC
- vlastní počítač a připojení k internetu

Nabízíme

- naprosto flexibilní pracovní dobu
- práci z domova
- mzdu závislou na Vašem pracovním výkonu – i 150 Kč/hodinu a více

Další informace

Práce spočívá ve vytváření popisků na produkty v mém informačním systému – potřebujete pouze vlastní PC s připojením k internetu a můžete pracovat odkudkoliv a kdykoliv.

Zaškolení proběhne online pomocí materiálů, které Vám dodám.

Práce je ohodnocena úkonově – čím více popisků uděláte, tím více si vyděláte.

Práce je obzvláště vhodná pro maminky na mateřské a pro lidi, kteří mají více volného času a chtějí jej smysluplně využít.

Informace o pozici

  • AZ retail s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Administrativa,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: Čeština
  • Plat: Dle výkonu 100 - 150 Kč / hodinu
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Vhodné pro: maminky na mateřské, důchodce, studenty, ZTP
  • Místo pracoviště: Práce z domova