Nabídka práce > Investiční specialista/ka

Investiční specialista/ka

Náplň práce

Jste nadšený obchodník, kterého baví primárně investice, ale i jiné oblasti financí? Chcete se rozvíjet díky blízké spolupráci se zaběhnutými zkušenými kolegy, kteří se s Vámi rádi podělí o své know-how a předávat i své znalosti dál?

Rádi byste měli v portfoliu zajímavé unikátní produkty s jasným a nadstandardním provizním systémem? Chcete se stát součástí nově vznikajícího týmu, který ale staví na dlouholetých zkušenostech? Je pro Vás důležité pracovat v přátelském prostředí, kde je práce vyvážena i zábavou? Pak nám o sobě dejte vědět a potkejme se!

O ČEM TO U NÁS JE:

Aktivní oslovování nových i stávajících klientů

Navazování a rozvíjení dlouhodobé spolupráce a partnerského vztahu s klienty

Prodej produktů, kterým všichni plně důvěřujeme

Poskytujeme plné zázemí s unikátními produkty a nastavením, které najdete jen u nás

Svou kariéru můžete u nás směřovat cestou sólo obchodníka i manažera s vlastním týmem, záleží na Vašich schopnostech a preferencích, s obojím Vám pomůžeme

Využíváme on-line prostředí pro přípravu a uzavírání smluv

Využíváme on-line zázemí pro bezkontaktní práci s klienty, včetně produktových videí a prostředí pro přípravu a uzavírání smluv

Požadavky

Hrajeme týmově, a to si chceme i dál udržet, hledáme bojovníky, kteří jsou ale féroví a potáhnou s námi za jeden provaz

Nabízíme volnost, skvělé podmínky a plnou podporu, ale to jde ruku v ruce se zodpovědností a nároky, které na členy týmu klademe. Dokážete se s tímto poprat?

Akvizice klientů z řad FO a PO

Nadšení, obchodní talent, skvělé komunikační schopnosti a pozitivní vztah k obchodu

Zkušenost z oblasti finančního poradenství či přímo investic velkou výhodou

Čistý trestní rejstřík a maturitu dle zákonných požadavků

Nabízíme

Kanceláře a zasedací místnosti Brno

Zaškolení a průběžné profesní vzdělávání v oblasti investic i dalších oblastech, dle Vašich zájmů

Možnost zařazení do týmu privátních investičních specialistů

Časová flexibilita, volná pracovní doba

Neomezená bonusová složka

Pravidelné měsíční jednodenní a kvartální víkendové firemní akce

Kvartální individuální ohodnocení v rámci soutěží nad rámec kariérního plánu

Roční individuální soutěže a bonusy

Možnost podílet se na strategickém rozvoji společnosti Professional Financial Services s.r.o.

Informace o pozici

  • Professional financial Services s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Bankovnictví a finanční služby,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 20 000 až 100 000,-
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Místo pracoviště: Brno a okolí