Nabídka práce > Práce v Německu Muži i ženy

Práce v Německu Muži i ženy

Náplň práce

Péče o seniory v Německé republice, spolupráce s lékařským dozorem, pomoc při rehabilitacích, a vše co péče o seniory obnáší. Praxe v oboru. Ubytování je zajištěné a preferujeme dlouhodobou spolupráci. Kontaktujte nás prosím pro bližší informace na emailu: info@ajob.cz co nejdříve. Připravte si i Vámi vytvořené CV, které uvítáme.

Požadavky

• Jste komunikativní a baví vás práce s lidmi?
• Domluvíte se německy nebo anglicky
• Jste empatičtí vůči druhým osobám? Dokážete rozpoznat jejich potřeby?
• Jste časově flexibilní a chcete pracovat v zahraničí?
• Chcete si při pracovním procesu zdokonalit Německý jazyk a další vzdělání?
• Víte o tom, že praxe v zahraničí je oceňována lépe na Českém trhu práce?
• Máte řidičský průkaz sk. „B“, jste aktivní řidič a dokonce vlastníte auto?
• Starali jste se již o člověka, nebo klienta v nemocnicích, na LDNce, v pečovatelském domě?
• Nebo máte podobné zkušenosti (rodina), nebo vzdělání a chcete projít praxí?

Mzda 16 – 18 eur/hod plus hrazené ubytování v bytě.
Aktuálně obsazujeme oblast Frankfurt nad Mohanem. Nástup během února, nábor ihned
Práce na HPP (není potřeba ŽL)

Pak hledáme právě Vás. Muže i ženy, kteří chtějí pomoci seniorům k jejich důstojnému životu

• Do emailu: Info@ajob.cz prosím uveďte Vaše celé jméno, telefonní kontakt a emailovou adresu, CV (životopis) a termín, ke kterému jste ochotni stát se naším kolegou. Uvítáme Váš návrh, v čem bychom ocenili Vaše schopnosti a zkušenosti.

Nabízíme

Plat 68000 Kč, Možnost profesního růstu, zdokonalení Německého jazyka nejen praxí, ale připravujeme i školící program pro certifikovaný NJ.

Další informace

Vzdělání v oboru je nutné. Pokud máte praxi v oboru bez příslušného vzdělání je zde možná domluva. Všechna doporučení z Vaší praxe vítáme.

Informace o pozici

  • Ajob
  • Zahraničí
  • Obor: Služby,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: Hovorově NJ, plus AJ výhodou
  • Plat: 68 000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Kontaktujte nás na e-mailu: info@ajob.cz, zašleme Vám rádi podrobnosti. Nezapomeňte uvést své telefonní číslo.
  • Vhodné pro: Všechny se zkušeností v oboru pečovatel/ka. Jedná se o dlouhodobou spolupráci na HPP.
  • Místo pracoviště: Frankfurt nad Mohanem