Nabídka práce > LifeStyleClinic poradce

LifeStyleClinic poradce

Náplň práce

Z důvodu výrazného navýšení počtu nových klientů, okamžitě zapracujeme do několika nových firemních pozic ve Znojmě a dalších městech. Pro tyto pozice: 1.Asistent/asistentka prodeje, 2.konzultant stravovacího koučinku 3.ambasador affiliate programu 4.animátor sportovně animačních programů 5.asistent příměstských táborů (vedení školení a seminářů)
Co děláme? Organizujeme poradenství a kurzy zdravého životního stylu. Vedeme a vzděláváme jednotlivé klienty, i celé rodiny k dosažení lepší kondice, zdraví, postavě a prevenci.
Učíme nakupovat potraviny, kombinovat, propojit s racionální stravou. Organizujeme cvičení se zaměřením na fyzický i duševní rozvoj.

Požadavky

Věk min. 18 let
Pozitivní vztah ke zdravému životnímu stylu, komunikativnost, flexibilita
zájem o sport, cvičební programy.

Nabízíme

Okamžité uplatnění. Nadstandartní finanční ohodnocení. Flexibilní pracovní doba.
Kariérní postup. Zajímavá práce, kde jste „vlastním pánem“. Možnost ovlivnit svoje výdělky.

Informace o pozici

  • LifeStyleClinic
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Ostatní,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Vhodné pro: Studenty, MD
  • Místo pracoviště: Znojmo