Nabídka práce > pracovník/ice ve skladu

pracovník/ice ve skladu

Náplň práce

Do našeho týmu malé firmy hledáme pracovníka do skladu na zkrácený úvazek či na dohodu o pracovní činnosti na občasnou či pravidelnou výpomoc. Náplní práce bude vyskladňování zboží, příprava položek do zakázek a drobné práce při kompletaci zboží. Zdravotní znevýhodnění není překážkou. Požadujeme nadšení k práci, týmového ducha, částečnou znalost práce na PC a manuální zručnost. Nabízíme stabilní práci v klidném kolektivu a dobré platové ohodnocení.

Požadavky

Manuální zručnost, nadšení k práci, základní znalost práce na PC, časová přizpůsobilost.

Nabízíme

Stabilní práci na částečný úvazek v klidném kolektivu, dobré platové ohodnocení a jednosměnný provoz.

Informace o pozici

  • 4TN s.r.o.
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro: manuálně zručné
  • Místo pracoviště: Červený Kostelec