Nabídka práce > Skladník s VZV až 24 000Kč/měsíc

Skladník s VZV až 24 000Kč/měsíc

Náplň práce

- manipulace se zbožím
- vykládka/nakládka z regálů
- práce se scannerem
- používá se jak VZV tak ruční paleťák

Požadavky

- zkušenost z obdobné pozice minimálně půl roku
- platný průkaz na VZV, retrak výhodou (možnost prodloužení průkazu ve společnosti)
- spolehlivost a zodpovědný přístup k práci
- manuální zručnost
- časová flexibilita

Nabízíme

- základní mzda 20000 + bonusy až 4000 (za docházku a kvalitu odvedené práce).
- stravenky v hodnotě 90 Kč za každou odpracovanou směnu
- práce na HPP
- možnost přestupu do kmenového stavu
- práce ve dvousměnném provozu od pondělí do pátku
- bonus za doporučení známého 1500Kč

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Logistika a doprava, Manuální a dělnické profese,
  • Požadované vzdělání: Středoškolské vzdělání ( odborné vyučení)
  • Plat: 24000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Stravenky 90 Kč
  • Místo pracoviště: Jirny