Nabídka práce > Store manager zámecký boutique

Store manager zámecký boutique

Náplň práce

• vedení zámeckého boutique
• zodpovědnost za ekonomické výsledky zámeckého boutique a plnění nastavených cílů ředitelem/majitelem zámku
• vedení, motivace a rozvoj týmu zaměstnanců střediska
• organizace práce týmu a plánovaní jejich směn
• zajištění spokojenosti a dokonalý servis vůči zákazníkovi zámku za dodržování všech firemních pravidel a standardů
• zajištění nabídky a inovace sortimentu produktů boutique
• cenotvorba a vhodné rozmístění produktů po prodejní prostoru
• plánovaní objednávek a zodpovědnost za stav zásob/ zboží
• budování vztahů s dodavateli
• podílení se na výkonu provozních a manuálních činností včetně práce na pokladně a servisu vůči zákazníkům
• komunikace a koordinace s turistickými skupinami pro bezproblémové odbavení skupin pro prohlídky zámecké galerie a vinných sklepů
• administrativa spojená s chodem boutique

Požadavky

• minimálně ukončené SŠ vzdělání(maturita)
• alespoň 3 roky praxe, zkušenosti z maloobchodu výhodou
• zkušenost s vedením zaměstnanců
• dobrá znalost alespoň jednoho cizího jazyka (angličtina/němčina)
• PC znalost (Outlook, Excel, Word)
• analytické myšlení
• strategický nadhled
• schopnost samostatného rozhodování
• zodpovědnost
• časová flexibilita – ochota pracovat případně i o víkendech, svátcích, večerních hodinách
• pozitivní a proaktivní přístup k zákazníkům a svěřeným úkolům
• fyzická zdatnost a elán do práce
• týmový hráč
• příjemné vystupovaní
• cit pro estetičnost
• odolnost vůči stresu

Nabízíme

• Příjemné pracovní prostředí v netradičních zámeckých prostorách
• Zázemí stabilní rodinné společnosti
• Možnost osobního rozvoje/růstu
• Dlouhodobý pracovní poměr
• Dobré finanční ohodnocení s motivační složkou platu
• Zaměstnanecké slevy na nákup zámeckých produktů a vín ze Chateau Mělník

Další informace

Nástup dle dohody

Informace o pozici

  • Jiří Lobkowicz
  • Středočeský kraj
  • Obor: Cestovní ruch a ubytování,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: angličtina/němčina
  • Plat: dle dohody
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Zámek Mělník