Nabídka práce > Obchodní manažer prodeje manipulační techniky

Obchodní manažer prodeje manipulační techniky

Náplň práce

- převzetí stávající klientely
- identifikace potřeb zákazníka
- prodej firemním zákazníkům
- vedení obchodních jednání, vypracování obchodních nabídek
- zodpovědnost za svěřený region a ekonomické výsledky
- úkoly spojené s průzkumem trhu
- vedení veškeré obchodní agendy
- spolupráce s prodejními techniky dle složitosti zakázky

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání technického, obchodního, nebo ekonomického směru
- pokročilá znalost AJ nebo NJ - výhodou
- znalost práce na PC (Excel, Word, PowerPoint, Outlook)
- obchodní zkušenosti, vztah k technicky zaměřeným produktům (auto/moto)
- schopnost samostatné práce, ale i práce v týmu
- pozitivní přístup, zodpovědnost, spolehlivost
- loajalita, orientace na cíl, příjemné vystupování
- ŘP sk. B

Nabízíme

- zajímavou a perspektivní práci na HPP ve stabilní společnosti
- prodej kvalitních produktů
- týmová a přátelská atmosféra
- služební automobil, mobilní telefon, notebook
- fixní plat + provizní ohodnocení + roční bonusy
- zajímavé firemní benefity
- systém firemního vzdělávání

Další informace

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis (nejlépe s fotografií) na email: dvorakova@maxijob.cz. Případné dotazy zodpovíme na tel. 776 669 412. Aktuální nabídku našich volných pozic naleznete na www.maxijob.cz

Informace o pozici

  • Maxi Job
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: AJ nebo NJ
  • Plat: 35.-50.000,-
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: stravenky, penzijní připojištění, Multisport karta
  • Místo pracoviště: Praha 4