Nabídka práce > IT | SPRÁVCE APLIKACÍ | HELP DESK | AJ

IT | SPRÁVCE APLIKACÍ | HELP DESK | AJ

Náplň práce

Pro výrobní firmu hledám IT SUPPORT:
- pro aplikace
- pro zavádění ERP-SAPu
- pro HELP DESK - a tím podporu celé firmě.

Doplňujeme tým aplikačního týmu.
Postupně Tě naučíme veškeré aplikace, následně se do některých z nich ponoříš hlouběji.
Čeká nás velký úkol, budeme implementovat SAP.
Angličtina je must have - IT tým je mezinárodní. Alespoň B1.

Co bude tvým úkolem:
- instalace běžných kancelářských aplikací + aplikační portfolio spol.
- centrální a vzdálená správa, helpdesk
- mezinárodní projekty
- podpora při implementaci nového ERP - SAPu

Požadavky

- SŠ / VŠ vzdělání (IT obor)
- aktivní AJ pro komunikaci s kolegy v týmu (B1)
- IT praxi vítáme, ale šanci mají i absolventi v oboru
- Praxe v oblasti aplikací je však velkou výhodou !!!
- ERP (SAP), SQL základ, IT metodika (ITIL)
- chuť učit se a získávat nové zkušenosti od kolegů
- ŘP sk. B, aktivně (občasné zahraniční služební cesty)

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Chemie a potravinářství,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - MOTIVUJÍCÍ PLATOVÉ OHODNOCENÍ - FLEXIBILITA, HOME OFFICE - smlouva na dobu neurčitou - týden dovolené navíc - odborný rozvoj a pravidelná dávka školení - možnost kariérního, platového růstu - jazykové kurzy - super balíček benefitů (relax, sport,
  • Místo pracoviště: Havlíčkův Brod