Nabídka práce > SPECIALISTA REPORTINGU! Příležitost také pro absolventy

SPECIALISTA REPORTINGU! Příležitost také pro absolventy

Náplň práce

Jsi čerstvý absolvent a baví Tě práce v Excelu a anglický jazyk?

Hledáme posilu týmu pro reporting a zpracování dat pro oblast logistiky.

Denní zodpovědnosti:
Zpracování dat
Příprava zpráv pro logistiku
Hlášení reklamací
Reporting

Požadavky

- min. SŠ vzdělání, vhodné také pro absolventy
- Praxe se zpracováváním reportů
- Zkušenosti z oblasti financí výhodou
- Komunikativní úroveň anglického jazyka
- Pokročilá práce v MS Office Excel
- Analytické dovednosti

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Informační technologie, Management,
  • Plat: Od 33000 CZK do 35000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: 5 týdnů dovolené stravenky v hodnotě 100 Kč kafeterii 200 Kč/měsíc – po zkušební době příspěvek na dopravu příspěvek na penzijní připojištění (1 – 3 %) a životní pojištění (623 Kč/měsíc)
  • Místo pracoviště: Tachov