Nabídka práce > Operátor kovací linky – kovář

Operátor kovací linky – kovář

Náplň práce

Že je práce kováře fyzicky náročná, o tom není pochyb a proto by měl uchazeč zvážit svou fyzickou zdatnost a také ochotu pracovat ve třísměnném provozu. Na druhou stranu se jedná o práci pro chlapy, kteří se práce nebojí, baví je tvrdá práce a ocení práci v dobré partě.

Požadavky

POKUD SE CHCETE STÁT SOUČÁSTÍ NAŠEHO TÝMU, PŘEČTĚTE SI, CO OD VÁS OČEKÁVÁME:
- Manuální zručnost – vše ostatní Vás naučíme v rámci propracovaného zaškolení
- Dobrý přístup k práci – ten Vás nenaučíme, s tím musíte k nám přijít
- Výhodou je orientace v technické dokumentaci
- Dobrý zdravotní stav – vstupní lékařskou prohlídkou prověříme, že jste k práci způsobilý
- Práce je vhodná i pro absolventy
- Ochotu pracovat ve třísměnném provozu

Nabízíme

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT?
- Zázemí stabilní společnosti
- Dobrý kolektiv
- Velkou škálu benefitů
- Příplatky nad rámec zákona
- Nadstandardní příplatky za riziko a směnnost
- Možnost si přivydělat sobotními přesčasy
- Kvalitní zaškolení a čas, který pro zaškolení budete potřebovat
- Adaptační příplatek ve výši 12.000,- Kč

Informace o pozici

  • Bc. Gabriela Bartáková
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Strojírenství,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 28000 - 33000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Prostějov