Nabídka práce > Práce v zahraničí

Práce v zahraničí

Náplň práce

Práce v zahraničí ( Švédsko ) v oboru telekomunikace - zasítováni 5G/4G, swap
- montáže/výměna zařízení
- práce ve výškách
- práce na ŽL

Požadavky

Prosím pouze vážní a zodpovědní zájemci s chutí pracovat a učit se případně novým věcem
Nebát se práce ve výškách (střechy, věže )

Vyřízení formuláře:
A1, mssz ( na základě objednávky práce, kterou zajistím )
bezdlužnost z FÚ,
ŽL
osvědčení pro práci ve výškách ( zajistím )
Dále se vyplnují a posílají formuláře pro SE úřady se všemi požadovanými dokumenty víše
Se vším samozřejmě pomůžu a vysvětlím, nic složitého.

Nabízíme

- zajímavou práci ve Švédsku
- férový přístup
- výplata každý měsíc podle fakturace a dokončených zakázek
- zajištění dopravy ( jezdíme vlastní dodávkou, ale další možností je i letecká a autobusová doprava )
- zaučení bez stresu
- ubytování
- vybavení pro práci ( pouze vlastní pracovní sedák + helma )

Další informace

- jezdí se turnusy ( jedna lokalita )
- projekt na 2-3roky
- ubytování zajištěno ( dům pro 3 členný team )
- práce ve výškách ( střechy, věže )
- odjezd/začátek projektu v 1. polovině března 2021
- práce v teamu o 3 lidech ( já, kolega, vy )
- turnusy: v plánu je 4-7 týdnů v SE a 2-3 týdny v CZ ( může se lišit podle potřeby a domluvy )

Informace o pozici

  • Absenger Tomáš
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Telekomunikace, Zaměstnání v zahraničí,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 70,000
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Vhodné pro: flexibilní uchazeče se selským rozumem a aktivním přístupem k práci
  • Místo pracoviště: Švédsko