Nabídka práce > Elektrikář

Elektrikář

Náplň práce

Poptávám pracovníky na stavby, které naše firma aktuálně řeší. Jedná se o stavby v Praze, konkrétně nejaktuálnější je stavba v Ústřední vojenské nemocnici, další pak přibude v Průhonicích.
Na ÚVN instalujeme do nového pavilonu slaboproudé rozvody. Jedná se o práce jako je roztažení kabelů, budování tras pro uložení kabelů a práce s tím spojené.
V Průhonicích budeme stavět rodinné domy, kde se bude jednat jak o slabo-proudé rozvody, tak i silnoproudé rozvody. Zde bude potřeba v prvních fázích drážkování.
Z víše uvedeného tedy vyplívá, že montéři by měli mít zkušenost s elektrikářskými pracemi. Nejlépe elektrikář. Ovšem netrváme na vyučení, stačí když bude znát tyto práce.
Jednalo by se o denní, několikaměsíční práce.

Požadavky

Zkušenost s pracemi ELEKTRO

Nabízíme

Práci ve stabilní firmě s dobrým platovým ohodnocením.

Informace o pozici

  • ATU Spol. s r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Stavebnictví a reality,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL