Nabídka práce > Asistent/ka

Asistent/ka

Náplň práce

Asistent pro osoby s mentálním či kombinovaným postižením v dospělém věku:

• provázení procesem hledání pracovního uplatnění (kontakt přímo s klienty)
• zmapování potřeb a představ člověka s postižením o svém pracovním uplatnění, a to přímo ve spolupráci s člověkem s postižením a jemu blízkými osobami (klíčový pracovník, rodina, kamarádi, poskytovatel sociální služby nebo někdo, kdo člověka s postižením zná a má náhled na jeho možnosti)
• pomoc s přípravou na pracovní pohovor, životopis
• podpora člověka s postižením přímo v pracovním procesu, dle potřeby
• podpora klienta ve využívání veřejných zdrojů v komunitě
• podpora činnosti dobrovolníků a studentů.

Požadavky

• min. středoškolské vzdělání
• bezúhonnost
• znalost problematiky lidí s postižením
• ochota pracovat v terénu

Nabízíme

Podporu v průběhu zaměstnání, supervize ve výši 24 hodin/rok

Další informace

Místo výkonu práce je jedna z lokalit: Bohumín, Studénka, Pržno, Opava, Hlučín. Dle výběru uchazeče a jeho možnostem.
Je možné vykonávat práci ve dvou lokalitách a tudíž mít 2 DPČ = plný úvazek.CV, prosím, zasílat na email info@sabn.cz a do předmětu emailu uvést "VŘ-asistent/ka".

Informace o pozici

  • Sociální akademie BN, z.ú.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Ostatní,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 10400
  • Typ pracovního poměru: Zkrácený úvazek
  • Benefity: Supervize, vzdělávání v průběhu zaměstnání
  • Místo pracoviště: Bohumín, Pržno, Krnov, Opava, Studénka, Hlučín