Nabídka práce > Energetický poradce - předem domluvené schůzky s klienty

Energetický poradce - předem domluvené schůzky s klienty

Náplň práce

Na trhu úspor energií se pohybujeme od roku 2012, kdy jsme za tuto dobu nasbírali dostatek zkušenosti, na to aby jsme byly schopní energetické poradenství dělat korektně a dlouhodobě.

Do našeho portfolia patří - úspora energií, finanční služby, kominické služby, úspora na vodě atd. Vždy spravujeme kompletní domácnost.

Naším cílem je dlouhodobý vztah k zákazníkovi a následný servis.

Schůzky se zákazníky jsou vždy předem sjednané call centrem, nejedná se o podomní prodej!
Hledáme poradce v rámci celé ČR.

Požadavky

- samostatnost
- obchodního ducha
- dobré komunikační schopnosti
- slušné vystupování
- spolehlivost

Nabízíme

- sjednané schůzky se zákazníky
- pevná pracovní doba
- práce v terénu
- služební automobil
- příspěvek na PHM
- páce v okolí bydliště
- školení

Předem domluvené schůzky s potenciálními klienty.

Možnost individuální pracovní doby.
PRVNÍ 3 MĚSÍCE FIXNÍ PLAT

Informace o pozici

  • CAE Prodej s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Bankovnictví a finanční služby, Obchod a prodej, Stavebnictví a reality,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Vhodné pro: Absolventy