Nabídka práce > Jednorázový přivýdělek

Jednorázový přivýdělek

Náplň práce

Jsi komunikativní člověk, máš kolem sebe hodně známých a chceš si snadno přivydělat? Jestli odpověď zní ANO, tak jsi na správné adrese.

Jsme tým nadšených, mladých lidí, které jejich práce baví. Zabýváme se finanční oblastí, konkrétně pomáháme klientům se orientovat na finančním trhu a naším cílem je kultivovat finanční trh skrze hodnotové finanční poradenství.

Náplň Tvé práce nebude náročná, a to ani časově. Pokud Tě nabídka jednorázového přivýdělku zaujala, zašli nám životopis a krátký motivační dopis (stačí jako zpráva do e-mailu) na níže uvedený e-mail.

Nabízíme i možnost dlouhodobé spolupráce. Rádi Tě přivítáme v našem týmu mladých lidí. Svou kariéru nastartuješ v šestitýdenním Trainee programu, kde se dozvíš informace k tématu finanční gramotnosti a zároveň se naučíš novým dovednostem. V průběhu programu se se svým manažerem naučíš chodu práce jak v kanceláři, tak doma. Po skončení programu se můžeš rozhodnout, zda u nás navázat spolupráci, či jen odejít s certifikátem a osobním doporučením do Tvého CV.
Pokud Tě nabídka spolupráce zaujala, zašli nám životopis a motivační dopis na níže uvedený e-mail.

Budeme se na Tebe těšit!

Požadavky

V případě jednorázového přivýdělku požadujeme:
• Ukončené středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou či výučním listem
• Dobré komunikační schopnosti
• Široký okruh blízkých, známých, kamarádů
• Pozitivní přístup k práci

V případě spolupráce požadujeme:
• Ukončené středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou
• Čistý trestní rejstřík
• Živnostenský list (případně Ti ho pomůžeme si ho zařídit)
• Chuť učit se nové věci a potkávat nové lidi

Nabízíme

• Možnost efektivního výdělku
• Možnost rozvrhnout si pracovní dobu dle vlastních časových možností (výhodné zejména pro studenty)
• Kompletní zaškolení od našich zkušených lektorů
• Certifikát + doporučení do CV
• Podporu od manažera po celou dobu spolupráce
• Možnost práce z domova
• Dobře dostupné kanceláře na Praze 9
• Pravidelná školení, meetingy a týmové akce

Informace o pozici

  • Yellow office
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Administrativa,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 500 - 2000
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Místo pracoviště: Praha 9