Nabídka práce > Finanční poradce

Finanční poradce

Náplň práce

Komplexní finanční poradenství v oblasti:
- stavební spoření
- úvěry na bydlení
- komplet pojištění
- běžné účty
- penzijní spoření
- investice
- reality

Požadavky

Sháníme osoby s obchodním duchem, kdo nemá, u nás získá. Komunikační dovednosti, praxe z jednání s lidmi, znalost práce na PC, znalost práce na internetu jako běžný uživatel.
Vlastní automobil výhodou.

Nabízíme

Vysoké výdělky
Profesionální podporu vzdělávání (zdarma školení, ubytování, strava)
Zdarma propagační materiály
Příspěvek na chod kanceláře
Příspěvek na provoz automobilu
Profesionální zaškolení

  • Finanční poradenství - Ladislav Bejr - Raiffeisen stavební spořitelna, a.s. - Raiffeisenbank, a.s.
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: Výdělek neomezený - při dobré pracovní aktivitě 8 hodin denně průměr 50.000,- až 80.000,- Kč měsíčně
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Vhodné pro: Obchodní tipy, praxe v oboru vítána
  • Místo pracoviště: Kancelář Náchod + práce v terénu (možno i celý Královéhradecký kraj) + home office