Nabídka práce > Úprava webových stránek

Úprava webových stránek

Náplň práce

Informace o pracovní nabídce
Jsme česká firma z oboru interiérového dizajnérství a hledáme spolehlivého člověka, na jednorázovou úpravu našich webových stránek vytvořených na platformě Wix.
Naše webová stránka je statická a je celá v angličtině. Úprava webových stránek by znamenala jednorázové detailní napasování grafiky a textů dle požadavků majitelů.

Požadavky

Požadujeme
Znalost Wix platformy
Vlastní PC
Minimálně 2 reference již hotových a stále aktivních projektů (webových stránek)
Vlastní osobní pohled, návrh a input je vítán
Vhodné i pro studenta

Nabízíme

Další informace

Jak si spolupráci představujeme?
Potkáme se v naší vinohradské kanceláři, vybalíme počítače, otevřeme web, řekneme si co kam posunout, přesunout, odstranit anebo přidat. Následně spolu revidujeme celý web komplexně, sestávající z maximálně šesti šablon. Konzultujeme grafiku. Celá akce nám nezabere déle než dva dny a až bude vše na svém místě, propustíme Vás ze služby. Věříme, že si spolupráci s námi užijete v přátelské atmosféře.

Informace o pozici

  • JINNE studio s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Informační technologie,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: anglický
  • Plat: 200kč/hod
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Vhodné pro: vhodné i pro absolventy
  • Místo pracoviště: Vinohrady